lt
en ru
Pradžia
En Ru

Daugiabučių renovacijos aktualijos – gyventojams skirtuose seminaruose

Šiandien Elektrėnų ir Trakų rajonų savivaldybių gyventojai buvo pakviesti į nemokamus seminarus, skirtus pristatyti daugiabučių namų atnaujinimo aktualijoms. Tokio tipo seminarai iki š. m. liepos mėnesio įvyks visose 60 – tyje šalies savivaldybių.

Į šiuos seminarus kviečiami ne tik renovuotinų daugiabučių gyventojai, bet ir daugiabučių namų bendrijų atstovai ir bendrojo naudojimo objektų valdytojai, administratoriai, taip pat už daugiabučių renovaciją atsakingi savivaldybių darbuotojai.

Seminarų dalyviai turės galimybę susipažinti su daugiabučių namų atnaujinimo programos aktualijomis, svarbiausiais pokyčiais teisinėje, finansinėje ir techninėje programos dalyse, taip pat bus atsakyta į visus rūpimus klausimus.

„Įgyvendinant daugiabučių namų atnaujinimo programą, būtina nuolatinė komunikacija su pagrindiniais šio proceso dalyviais – daugiabučių gyventojais. Tad šie seminarai, suteikiantys tiesioginio kontakto galimybę, yra viena iš svarbiausių bendradarbiavimo formų, leidžiančių ne tik pristatyti Programos aktualijas bei pokyčius, bet ir iš pirmų lūpų išgirsti problemas, atsakyti į gyventojams rūpimus klausimus,“ – tvirtina Aplinkos projektų valdymo agentūros Pastatų energinio taupumo departamento direktorė Gintarė Burbienė.

Seminaruose dalyvaus ekonomistas, finansų ir ekonominių procesų valdymo vadovas, daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo ekspertas Edvinas Bindokas, Būsto rūmų teisininkas Rolandas Klimavičius bei inžinierius-praktikas Algimantas Šiaučiūnas.

Artimiausi seminarai vyks vasario 9 d. Ukmergės ir Širvintų raj. savivaldybėse, vasario 14 d. – Jonavos ir Kaišiadorių raj. savivaldybėse. Seminarų vietą ir laiką galima rasti https://modernizuok.apva.lt/. Ketinantieji dalyvauti seminaruose turi iš anksto užsiregistruoti.

En Ru